на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики AIR JORDAN 1 ZM AIR CMFT 2
Nike Патики AIR JORDAN 1 ZM AIR CMFT 2
Nike Патики AIR JORDAN 1 ZM AIR CMFT 2
Nike Патики AIR JORDAN 1 ZM AIR CMFT 2
Nike Патики AIR JORDAN 1 ZM AIR CMFT 2
Nike Патики AIR JORDAN 1 ZM AIR CMFT 2
Nike Патики AIR JORDAN 1 ZM AIR CMFT 2
Nike Патики AIR JORDAN 1 ZM AIR CMFT 2
Nike Патики AIR JORDAN 1 ZM AIR CMFT 2
Nike Патики AIR JORDAN 1 ZM AIR CMFT 2
Nike

Nike Патики AIR JORDAN 1 ZM AIR CMFT 2

Код на производ: DV1307-104
11.790 MKD
11.790 MKD
11.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44
  • 41
  • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN5326-133
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.007 MKD
Заштеда 15%
5.890 MKD
Големина
2XL
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:13
Дуксер FB7921-330
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
Големина
2XL
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DM6474-063
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.890 MKD
Големина
2XL
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер FB7290-508
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.823 MKD
Заштеда 30%
6.890 MKD
Големина
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CU4505-825
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.894 MKD
Заштеда 40%
6.490 MKD
Големина
M

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FJ4160-002
8.790 MKD
Големина
10
10.5
11
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FJ4146-102
8.090 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4192-001
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
8.790 MKD
Големина
10
10.5
11
12
6
6.5
7
8
8.5
9
9.5