на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики FORUM BOLD STRIPES W
adidas Патики FORUM BOLD STRIPES W
adidas Патики FORUM BOLD STRIPES W
adidas Патики FORUM BOLD STRIPES W
adidas Патики FORUM BOLD STRIPES W
adidas Патики FORUM BOLD STRIPES W
adidas Патики FORUM BOLD STRIPES W
adidas Патики FORUM BOLD STRIPES W
adidas Патики FORUM BOLD STRIPES W
adidas Патики FORUM BOLD STRIPES W
adidas

adidas Патики FORUM BOLD STRIPES W

Код на производ: ID6202
Šifra proizvođača: NLF71
7.388 MKD
7.388 MKD
7.388 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36
  • 36 2/3
  • 37 1/3
  • 38
  • 38 2/3
  • 39 1/3
  • 40
  • 40 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IB7435
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IC5592
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.702 MKD
Заштеда 30%
5.288 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IC5236
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.702 MKD
Заштеда 30%
5.288 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IB5912
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер HN5899
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.592 MKD
Заштеда 35%
3.988 MKD
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер HL9311
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.988 MKD
Големина
34
36

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики IH7496
7.388 MKD
Големина
4-
5
6