на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas Патики ADI2000
adidas

adidas Патики ADI2000

Код на производ: IF8831
Šifra proizvođača: NJS05
7.388 MKD
7.388 MKD
7.388 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 45 1/3
  • 40 2/3
  • 41 1/3
  • 42
  • 42 2/3
  • 43 1/3
  • 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер IM4496
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.002 MKD
Заштеда 30%
4.288 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер HR3307
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.470 MKD
Заштеда 20%
5.588 MKD
Големина
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IM2118
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.632 MKD
Заштеда 30%
5.188 MKD
Големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер IR9863
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.900 MKD
Заштеда 15%
4.588 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IJ7059
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.670 MKD
Заштеда 20%
4.588 MKD
Големина
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BD7633
6.788 MKD
Големина
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DB3021
6.788 MKD
Големина
10
10-
11
7-
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF8820
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
10
10-
11
11-
7
7-
8
8-
9
9-