на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики JORDAN FLARE BP
Nike Патики JORDAN FLARE BP
Nike Патики JORDAN FLARE BP
Nike Патики JORDAN FLARE BP
Nike Патики JORDAN FLARE BP
Nike Патики JORDAN FLARE BP
Nike Патики JORDAN FLARE BP
Nike Патики JORDAN FLARE BP
Nike Патики JORDAN FLARE BP
Nike Патики JORDAN FLARE BP
Nike

Nike Патики JORDAN FLARE BP

Код на производ: CI7849-401
3.090 MKD
3.090 MKD
2.781 MKD
Заштеда: 309 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 29.5
  • 31
  • 32
  • 33.5
  • 35
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За момчиња
Бренд Nike
Возраст Мали деца
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FQ4118-100
5.992 MKD
Заштеда 20%
7.490 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики FV5948-106
5.432 MKD
Заштеда 20%
6.790 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики FV5948-102
6.111 MKD
Заштеда 10%
6.790 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CT3839-110
6.890 MKD
Големина
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y