на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Asics Патики EX89
Asics Патики EX89
Asics Патики EX89
Asics Патики EX89
Asics Патики EX89
Asics Патики EX89
Asics Патики EX89
Asics Патики EX89
Asics Патики EX89
Asics Патики EX89
Asics

Asics Патики EX89

Код на производ: 1201A476-117
7.990 MKD
7.990 MKD
7.191 MKD
Заштеда: 799 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 41.5
  • 42.5
  • 43.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Бренд Asics
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1203A268-102
6.083 MKD
Заштеда 30%
8.690 MKD
Големина
10
10.5
11.5
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1201A173-124
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.752 MKD
Заштеда 20%
4.690 MKD
Големина
10
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1201A050-023
6.968 MKD
Заштеда 25%
9.290 MKD
Големина
10
11.5
7.5
8
8.5
9
9.5