на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Puma Патики PUMA RS-X EFEKT LUX WNS
Puma Патики PUMA RS-X EFEKT LUX WNS
Puma Патики PUMA RS-X EFEKT LUX WNS
Puma Патики PUMA RS-X EFEKT LUX WNS
Puma Патики PUMA RS-X EFEKT LUX WNS
Puma Патики PUMA RS-X EFEKT LUX WNS
Puma Патики PUMA RS-X EFEKT LUX WNS
Puma Патики PUMA RS-X EFEKT LUX WNS
Puma

Puma Патики PUMA RS-X EFEKT LUX WNS

Код на производ: 393771-06
7.990 MKD
7.990 MKD
7.990 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36
  • 37
  • 37.5
  • 38
  • 38.5
  • 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Бренд Puma
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 673085-01
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.213 MKD
Заштеда 30%
4.590 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 535684-99
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.653 MKD
Заштеда 30%
3.790 MKD
Големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 535642-01
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.213 MKD
Заштеда 30%
4.590 MKD
Големина
M
S

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 387213-01
3.843 MKD
Заштеда 30%
5.490 MKD
Големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 384363-04
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
Големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 389861-01
5.173 MKD
Заштеда 30%
7.390 MKD
Големина
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 386273-01
5.543 MKD
Заштеда 25%
7.390 MKD
Големина
35.5
37.5
38
38.5
39
40
42