на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Sky Jordan 1
Nike Патики Sky Jordan 1
Nike Патики Sky Jordan 1
Nike Патики Sky Jordan 1
Nike Патики Sky Jordan 1
Nike Патики Sky Jordan 1
Nike Патики Sky Jordan 1
Nike Патики Sky Jordan 1
Nike Патики Sky Jordan 1
Nike Патики Sky Jordan 1
Nike

Nike Патики Sky Jordan 1

Код на производ: BQ7196-411
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Sky Jordan 1 се детски патики за бебиња инспирирани од првите кошаркарски патики на Мајкл Џордан. Моделиран по AJ1, Sky Jordan е модел направен така што овие патики се удобни и неодоливи. Меката внатрешност на патиките придонесува за удобност при првите чекори, а јазичето над петицата помага при нивното облекување и соблекување. Горниот дел на патиката е комбинација од вистинска и вештачка кожа, што на овие патики им дава класичен изглед. Логото на Sky Jordan зборува за посветеноста на брендот. Меката пена во внатрешноста се обвива околу нозете на детето, гарантирајќи стабилност и удобност. Издржливиот ѓон обезбедува зафат без разлика на површината, што е особено важно за бебињата кои учат да одат.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за бебиња
 • Јазиче за пети
 • Оригинална и синтетичка кожа во горниот дел
 • Лого на Sky Jordan
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За момчиња
  Возраст За бебе
  Бренд Nike
  Боја Плава
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV5456-106
  Цена 4.490 MKD
  Големина
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CJ4092-002
  Цена 5.453 MKD
  Заштеда 30%
  7.790 MKD
  Големина
  6.5Y
  6Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики BQ5453-100
  Цена 3.190 MKD
  Големина
  10C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FQ4118-001
  Цена 5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DA3199-004
  Цена 8.890 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y