на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Vans Патики KNU SKOOL BLACK/TRUE WHITE
Vans Патики KNU SKOOL BLACK/TRUE WHITE
Vans Патики KNU SKOOL BLACK/TRUE WHITE
Vans Патики KNU SKOOL BLACK/TRUE WHITE
Vans Патики KNU SKOOL BLACK/TRUE WHITE
Vans Патики KNU SKOOL BLACK/TRUE WHITE
Vans

Vans Патики KNU SKOOL BLACK/TRUE WHITE

Код на производ: VN0009QC6BT
5.590 MKD
5.590 MKD
5.590 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 42.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Бренд Vans
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN0A45CKBLK
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.773 MKD
Заштеда 30%
5.390 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN0A5KDTY7Y
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.343 MKD
Заштеда 25%
5.790 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN0A49SNF3X
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.493 MKD
Заштеда 25%
5.990 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN0A456BK1O
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.890 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN0A456BY28
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.423 MKD
Заштеда 30%
4.890 MKD
Големина
2XL
L
M
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A7TNLLV2
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
4.792 MKD
Заштеда 20%
5.990 MKD
Големина
39
40.5
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0007P2TWB
6.290 MKD
Големина
39
40
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
47
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A5KX4AXF
4.643 MKD
Заштеда 25%
6.190 MKD
Големина
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46