на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Puma Патики Puma Mayze Crashed Wns
Puma Патики Puma Mayze Crashed Wns
Puma Патики Puma Mayze Crashed Wns
Puma Патики Puma Mayze Crashed Wns
Puma Патики Puma Mayze Crashed Wns
Puma Патики Puma Mayze Crashed Wns
Puma Патики Puma Mayze Crashed Wns
Puma Патики Puma Mayze Crashed Wns
Puma

Puma Патики Puma Mayze Crashed Wns

Код на производ: 392495-01
7.390 MKD
5.173 MKD
5.173 MKD
Заштеда: 2.217 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 38 38 24
  • 38.5 38.5 24.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Puma
Боја Бела
ПроизведувачPuma AG. Add: Puma way 1. 91074 Herzogenaurach, Germany
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 535642-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.213 MKD
Заштеда 30%
4.590 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 673085-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.213 MKD
Заштеда 30%
4.590 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 535684-99
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.653 MKD
Заштеда 30%
3.790 MKD
Големина
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 387468-12
Цена 5.432 MKD
Заштеда 20%
6.790 MKD
Големина
37
37.5
38
38.5
39
40
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 392495-02
Цена 5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
Големина
36
37
37.5
38
38.5
40
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 387213-01
Цена 3.843 MKD
Заштеда 30%
5.490 MKD
Големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 384363-04
Цена 5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
Големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5
41