на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Puma Патики Mayze Luxury
Puma Патики Mayze Luxury
Puma Патики Mayze Luxury
Puma Патики Mayze Luxury
Puma Патики Mayze Luxury
Puma Патики Mayze Luxury
Puma Патики Mayze Luxury
Puma Патики Mayze Luxury
Puma

Puma Патики Mayze Luxury

Код на производ: 393081-01
Prosečna ocena:
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Puma Mayze Luxury се женски lifestyle патики за добар стил секој ден. За девојките кои следат трендови, љубителите на уличната мода, оние кои поставуваат трендови - тука се и Mayze Luxury патиките. Овој извонреден модел се одликува со густ ѓон за изглед кој прави став, без разлика како ќе одберете да ги носите. За дополнителен акцент, горниот дел е изработен од кожни материјали со елементи со животински принт. Бидете модерни, смели и елегантни. Спецификација:

 • Женски патики
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон
 • Кожен горен дел
 • Со врзување
 • Puma лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Puma
  Боја Беж
  ПроизведувачPuma AG. Add: Puma way 1. 91074 Herzogenaurach, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Biljana
  Biljana
  25.02.2024. 18:08
  goran
  goran
  26.11.2023. 19:15
  Predobri

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 535642-01
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.213 MKD
  Заштеда 30%
  4.590 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 535684-99
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.653 MKD
  Заштеда 30%
  3.790 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 673085-01
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.213 MKD
  Заштеда 30%
  4.590 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 387468-12
  Цена 5.432 MKD
  Заштеда 20%
  6.790 MKD
  Големина
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 392495-02
  Цена 5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  Големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  40
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 387213-01
  Цена 3.843 MKD
  Заштеда 30%
  5.490 MKD
  Големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 384363-04
  Цена 5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  Големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  41