на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Puma Патики Puma RS-X Efekt Cordura
Puma Патики Puma RS-X Efekt Cordura
Puma Патики Puma RS-X Efekt Cordura
Puma Патики Puma RS-X Efekt Cordura
Puma Патики Puma RS-X Efekt Cordura
Puma Патики Puma RS-X Efekt Cordura
Puma Патики Puma RS-X Efekt Cordura
Puma Патики Puma RS-X Efekt Cordura
Puma

Puma Патики Puma RS-X Efekt Cordura

Код на производ: 392719-03
8.690 MKD
6.083 MKD
6.083 MKD
Заштеда: 2.607 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 42.5 42.5 27.5
  • 44.5 44.5 29
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Puma
Боја Црна
ПроизведувачPuma AG. Add: Puma way 1. 91074 Herzogenaurach, Germany
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 534376-76
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.423 MKD
Заштеда 30%
4.890 MKD
Големина
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 390776-31
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
Големина
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 387327-10
Цена 4.952 MKD
Заштеда 20%
6.190 MKD
Големина
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 396464-07
Prosecna ocena:
glas
2
glasa
2
Цена 4.392 MKD
Заштеда 20%
5.490 MKD
Големина
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 395205-01
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 4.952 MKD
Заштеда 20%
6.190 MKD
Големина
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 395936-01
Цена 6.392 MKD
Заштеда 20%
7.990 MKD
Големина
42
42.5
43
44
44.5
45
46