на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Retropy F2
adidas Патики Retropy F2
adidas Патики Retropy F2
adidas Патики Retropy F2
adidas Патики Retropy F2
adidas Патики Retropy F2
adidas Патики Retropy F2
adidas Патики Retropy F2
adidas Патики Retropy F2
adidas Патики Retropy F2
adidas Патики Retropy F2
adidas Патики Retropy F2
adidas

adidas Патики Retropy F2

Код на производ: IF2877
Šifra proizvođača: LWA65
Prosečna ocena:
6.088 MKD
4.261 MKD
4.261 MKD
Заштеда: 1.827 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 10 44 2/3 28.5
  • 9 43 1/3 27.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд adidas
Боја Црна
ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Marjan
Marjan
22.03.2024. 16:19

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IA4891
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.581 MKD
Заштеда 30%
3.688 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IN5090
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.681 MKD
Заштеда 30%
6.688 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер IM4496
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.001 MKD
Заштеда 30%
4.288 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики H03472
Цена 7.388 MKD
Големина
7-
8
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IG6213
Цена 5.430 MKD
Заштеда 20%
6.788 MKD
Големина
10
10-
11
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DB3021
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 5.430 MKD
Заштеда 20%
6.788 MKD
Големина
10-
7
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IG1634
Цена 5.430 MKD
Заштеда 20%
6.788 MKD
Големина
10
10-
11
11-
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF8820
Prosecna ocena:
glas
2
glasa
2
Цена 5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
10
10-
11
8
8-
9-