на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики GAZELLE BOOT W
adidas Патики GAZELLE BOOT W
adidas Патики GAZELLE BOOT W
adidas Патики GAZELLE BOOT W
adidas Патики GAZELLE BOOT W
adidas Патики GAZELLE BOOT W
adidas Патики GAZELLE BOOT W
adidas Патики GAZELLE BOOT W
adidas Патики GAZELLE BOOT W
adidas Патики GAZELLE BOOT W
adidas Патики GAZELLE BOOT W
adidas Патики GAZELLE BOOT W
adidas

adidas Патики GAZELLE BOOT W

Код на производ: ID6982
Šifra proizvođača: LYT21
Prosečna ocena:
7.988 MKD
7.988 MKD
4.793 MKD
Заштеда: 3.195 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36 2/3
  • 37 1/3
  • 38
  • 38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Nina
Nina
17.12.2023. 16:15
Top

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер IK4030
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.422 MKD
Заштеда 30%
4.888 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IJ9762
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
Заштеда 30%
3.688 MKD
Големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IM9821
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.150 MKD
Заштеда 20%
5.188 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IC5580
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.632 MKD
Заштеда 35%
5.588 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер HK9654
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.657 MKD
Заштеда 35%
4.088 MKD
Големина
36

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики IH7496
7.388 MKD
Големина
5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ9840
5.541 MKD
Заштеда 25%
7.388 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6-