на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas Патики SUPERSTAR XLG
adidas

adidas Патики SUPERSTAR XLG

Код на производ: ID4657
Šifra proizvođača: MAP80
7.388 MKD
7.388 MKD
5.910 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 45 1/3
 • 46
 • 42 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Ако претпочитате живот дизајниран во 80-тите, машките lifestyle патики adidas XLG се за вас. Нивниот дизајн се одликува со нагласени детали, за очигледно јасен и цврст став. Горниот дел од врвните делови од антилопа создава луксузна позадина за назабените ленти на adidas, додека Trefoil во верзијата со чипка додава допир на луксуз. Класичниот гумен ѓон од шевронен останува верен на своите корени.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од антилопа
 • Текстилен ентериер
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IE0760
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF3701
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Патики IF1582
  6.649 MKD
  Заштеда 10%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  6-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ID4637
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  6.012 MKD
  Заштеда 30%
  8.588 MKD
  Големина
  10-
  11
  7-
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Патики ID4655
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  6.649 MKD
  Заштеда 10%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5