на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air VaporMax 2023 Flyknit
Nike Патики Air VaporMax 2023 Flyknit
Nike Патики Air VaporMax 2023 Flyknit
Nike Патики Air VaporMax 2023 Flyknit
Nike Патики Air VaporMax 2023 Flyknit
Nike Патики Air VaporMax 2023 Flyknit
Nike Патики Air VaporMax 2023 Flyknit
Nike Патики Air VaporMax 2023 Flyknit
Nike Патики Air VaporMax 2023 Flyknit
Nike Патики Air VaporMax 2023 Flyknit
Nike

Nike Патики Air VaporMax 2023 Flyknit

Код на производ: DV1678-004
15.590 MKD
15.590 MKD
12.472 MKD
Заштеда: 3.118 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 45
 • 45.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Направени од најмалку 20% рециклирани материјали, машките патики Nike Air VaporMax 2023 Flyknit поставуваат нови стандарди во дефинирањето на удобноста. Супер еластична и потпорна ткаенина Flyknit направена од силно, но лесно плетено, дава лесно чувство како чорап. Од друга страна, обезбедува совршена поддршка и многу потребна прозрачност. На овој модел, стандардните единици Air се усовршени и создадена е голема која се протега од петицата до прстите. Оваа единица VaporMax Air обезбедува супер лесно и флексибилно амортизирање. Бесшевниот дизајн на овие најлесни патики со оваа единица Air додава на естетиката. Зачекорете во иднината со Nike Air VaporMax 2023 Flyknit патиките и почувствувајте ги добрите вибрации.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Плетен горен дел
 • Јазиче за пети
 • VaporMax Air во ѓонот од петите до прстите
 • Лого на Nike
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FN4545-133
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.712 MKD
  Заштеда 20%
  5.890 MKD
  Големина
  2XL
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:13
  Дуксер FB7921-330
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  Големина
  2XL
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FZ4709-104
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CU4505-825
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.894 MKD
  Заштеда 40%
  6.490 MKD
  Големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FJ7774-687
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.671 MKD
  Заштеда 10%
  5.190 MKD
  Големина
  2XL
  L
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ4160-002
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FJ4146-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  6
  6.5
  7
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4192-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  8.790 MKD
  Големина
  11.5
  12
  6
  6.5
  7
  8.5
  9
  9.5