на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Puma Патики PUMA SLIPSTREAM WNS
Puma Патики PUMA SLIPSTREAM WNS
Puma Патики PUMA SLIPSTREAM WNS
Puma Патики PUMA SLIPSTREAM WNS
Puma Патики PUMA SLIPSTREAM WNS
Puma Патики PUMA SLIPSTREAM WNS
Puma Патики PUMA SLIPSTREAM WNS
Puma Патики PUMA SLIPSTREAM WNS
Puma

Puma Патики PUMA SLIPSTREAM WNS

Код на производ: 386270-03
6.790 MKD
6.790 MKD
4.753 MKD
Заштеда: 2.037 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 37
  • 37.5
  • 38
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Бренд Puma
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 535642-01
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.213 MKD
Заштеда 30%
4.590 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 673085-01
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.213 MKD
Заштеда 30%
4.590 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 535684-99
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.653 MKD
Заштеда 30%
3.790 MKD
Големина
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 387213-01
3.843 MKD
Заштеда 30%
5.490 MKD
Големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 384363-04
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
Големина
36
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 389861-01
5.173 MKD
Заштеда 30%
7.390 MKD
Големина
37
37.5
38
38.5
39
40
40.5
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 386273-01
5.543 MKD
Заштеда 25%
7.390 MKD
Големина
35.5
37.5
38
38.5
39
40