на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Superstar Millencon
adidas Патики Superstar Millencon
adidas Патики Superstar Millencon
adidas Патики Superstar Millencon
adidas Патики Superstar Millencon
adidas Патики Superstar Millencon
adidas Патики Superstar Millencon
adidas Патики Superstar Millencon
adidas Патики Superstar Millencon
adidas Патики Superstar Millencon
adidas Патики Superstar Millencon
adidas Патики Superstar Millencon
adidas

adidas Патики Superstar Millencon

Код на производ: HQ9019
Šifra proizvođača: LYP06
7.988 MKD
7.988 MKD
6.390 MKD
Заштеда: 1.598 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Легендарната женска патика на adidas Superstar сега е делумно направена од рециклирана содржина. Секоја успешна приказна започнува некаде, а за патиките на adidas Superstar тоа беше кошаркарско игралиште во 1970-тите. Оваа верзија на патиките ги издигнува со пропорции кои се нагласени преку интеракцијата на горниот и средниот ѓон. Елегантниот кожен горен дел нежно се обвиткува околу вашите стапала, додека дебелиот, течен среден ѓон со двослојна лента му дава футуристички чувство. Мемориската пена додава удобност, обезбедува одлично амортизирање и ви дава голема самодоверба. Гумениот ѓон добро се прилепува на сите видови површини. Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Дебел среден ѓон
 • Кожен горен дел
 • Мемориска пена
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IB7435
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IC5592
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.702 MKD
  Заштеда 30%
  5.288 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IC5236
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.702 MKD
  Заштеда 30%
  5.288 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IB5912
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HN5899
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.592 MKD
  Заштеда 35%
  3.988 MKD
  Големина
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HL9311
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.988 MKD
  Големина
  34
  36

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IH7496
  7.388 MKD
  Големина
  4-
  5
  6