на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR MILLENCON
adidas Патики SUPERSTAR MILLENCON
adidas Патики SUPERSTAR MILLENCON
adidas Патики SUPERSTAR MILLENCON
adidas Патики SUPERSTAR MILLENCON
adidas Патики SUPERSTAR MILLENCON
adidas Патики SUPERSTAR MILLENCON
adidas Патики SUPERSTAR MILLENCON
adidas Патики SUPERSTAR MILLENCON
adidas Патики SUPERSTAR MILLENCON
adidas

adidas Патики SUPERSTAR MILLENCON

Код на производ: HQ9018
Šifra proizvođača: LYP06
8.088 MKD
8.088 MKD
6.470 MKD
Заштеда: 1.618 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40 2/3
 • 41 1/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas SUPERSTAR MILLENCON се женски lifestyle патики кои првично беа дизајнирани за кошарка, а потоа станаа омилен урбан модел кај припадниците на сите генерации. Го зедовме најдоброто од минатото и го ставивме во овие модерни патики. Гумена обвивка околу прстите, познатите 3-Stripes и гумен ѓон се споени со модерни детали за течен, прогресивен изглед. Овој пар патики си поигрува со пропорциите, материјалите и обликот за да внесе футуристички дизајнерски елементи додека останува верен на оригиналот. Надворешниот ѓон од гума е еластичен, издржлив на различни површини и обезбедува издржливо влечење во повеќе насоки. Облечете ги овие безвременски патики и шетајте смело и самоуверено низ урбаните градски улици.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • adidas 3-ленти
 • Гумен дел околу прстите
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Лого на adidas
 • Мемориска пена
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IM9821
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.150 MKD
  Заштеда 20%
  5.188 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер IK4030
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.422 MKD
  Заштеда 30%
  4.888 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IN5132
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.682 MKD
  Заштеда 30%
  6.688 MKD
  Големина
  L
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер H33586
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.582 MKD
  Заштеда 30%
  3.688 MKD
  Големина
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IC8343
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  L

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ9840
  5.541 MKD
  Заштеда 25%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IG2577
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.172 MKD
  Заштеда 30%
  7.388 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  7