на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Asics Патики GEL-1090v2
Asics Патики GEL-1090v2
Asics Патики GEL-1090v2
Asics Патики GEL-1090v2
Asics Патики GEL-1090v2
Asics Патики GEL-1090v2
Asics Патики GEL-1090v2
Asics Патики GEL-1090v2
Asics Патики GEL-1090v2
Asics Патики GEL-1090v2
Asics

Asics Патики GEL-1090v2

Код на производ: 1202A383-103
7.390 MKD
7.390 MKD
5.912 MKD
Заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Asics GEL-1090 v2 се женски lifestyle патики за безбеден и удобен чекор. Гумениот ѓон обезбедува неоспорен одмор и задоволство, а горниот ќе ви го даде стапалото. Плиткиот профил и врвките носат женственост и неверојатен стил. Asics logorip придонесува за целокупниот изглед и естетика на училиштето.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон
 • Врвки

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд Asics
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1202A024-100
  4.761 MKD
  Заштеда 10%
  5.290 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5