на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Vans Патики UA OLD SKOOL OVERT CC BLUE SKY
Vans Патики UA OLD SKOOL OVERT CC BLUE SKY
Vans Патики UA OLD SKOOL OVERT CC BLUE SKY
Vans Патики UA OLD SKOOL OVERT CC BLUE SKY
Vans Патики UA OLD SKOOL OVERT CC BLUE SKY
Vans Патики UA OLD SKOOL OVERT CC BLUE SKY
Vans Патики UA OLD SKOOL OVERT CC BLUE SKY
Vans Патики UA OLD SKOOL OVERT CC BLUE SKY
Vans Патики UA OLD SKOOL OVERT CC BLUE SKY
Vans Патики UA OLD SKOOL OVERT CC BLUE SKY
Vans

Vans Патики UA OLD SKOOL OVERT CC BLUE SKY

Код на производ: VN0A7Q5ECQ0
6.890 MKD
6.890 MKD
5.512 MKD
Заштеда: 1.378 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36.5
  • 37
  • 38
  • 38.5
  • 39
  • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Бренд Vans
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN000CP66BT
6.890 MKD
Големина
36.5
37
38
38.5
39
40
40.5
41
42
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN000EYEBLK
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.773 MKD
Заштеда 30%
5.390 MKD
Големина
40
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A4UUKENR
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.703 MKD
Заштеда 30%
5.290 MKD
Големина
40
40.5
42.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN000EWZBLK
3.773 MKD
Заштеда 30%
5.390 MKD
Големина
39
39.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A3B3UY28
5.590 MKD
Големина
36.5
37
38
38.5
39
40
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A38G1P0S
4.543 MKD
Заштеда 30%
6.490 MKD
Големина
39
40
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46