на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Vans Патики UA OLD SKOOL OVERT CC POP COLOR ECLIPSE/
Vans Патики UA OLD SKOOL OVERT CC POP COLOR ECLIPSE/
Vans Патики UA OLD SKOOL OVERT CC POP COLOR ECLIPSE/
Vans Патики UA OLD SKOOL OVERT CC POP COLOR ECLIPSE/
Vans Патики UA OLD SKOOL OVERT CC POP COLOR ECLIPSE/
Vans Патики UA OLD SKOOL OVERT CC POP COLOR ECLIPSE/
Vans Патики UA OLD SKOOL OVERT CC POP COLOR ECLIPSE/
Vans Патики UA OLD SKOOL OVERT CC POP COLOR ECLIPSE/
Vans Патики UA OLD SKOOL OVERT CC POP COLOR ECLIPSE/
Vans Патики UA OLD SKOOL OVERT CC POP COLOR ECLIPSE/
Vans

Vans Патики UA OLD SKOOL OVERT CC POP COLOR ECLIPSE/

Код на производ: VN0A7Q5ELV0
6.890 MKD
6.890 MKD
5.168 MKD
Заштеда: 1.722 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36.5
  • 37
  • 38
  • 38.5
  • 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Бренд Vans
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN000CP66BT
6.890 MKD
Големина
36.5
37
38
38.5
39
40
40.5
41
42
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN000EYEBLK
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.773 MKD
Заштеда 30%
5.390 MKD
Големина
40
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A4UUKENR
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.703 MKD
Заштеда 30%
5.290 MKD
Големина
40
40.5
42.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN000EWZBLK
3.773 MKD
Заштеда 30%
5.390 MKD
Големина
39
39.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A3B3UY28
5.590 MKD
Големина
36.5
37
38
38.5
39
40
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A38G1P0S
4.543 MKD
Заштеда 30%
6.490 MKD
Големина
39
40
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46