на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Max Furyosa
Nike Патики Air Max Furyosa
Nike Патики Air Max Furyosa
Nike Патики Air Max Furyosa
Nike Патики Air Max Furyosa
Nike Патики Air Max Furyosa
Nike Патики Air Max Furyosa
Nike Патики Air Max Furyosa
Nike Патики Air Max Furyosa
Nike Патики Air Max Furyosa
Nike

Nike Патики Air Max Furyosa

Код на производ: CZ4149-400
11.290 MKD
11.290 MKD
8.468 MKD
Заштеда: 2.822 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женските патики Nike Air Max Furyosa се инспирирани од изгледот на патиките за трчање. Можеби брзината не е вашето средно име, но вие не заслужувате ништо помалку од целодневна удобност и беспрекорен урбан стил. Влезете во модата на деведесеттите и станете стилска икона на 21 век. Брановидните линии на горниот дел имаат богата мешавина на материјали како што се мрежа за дишење и детали од TPU. Храброста, оригиналноста, удобноста се синоним за моделот Nike Air Max Furyosa. Ултра кадифен Воздух во петицата, вградената јака и амортизираниот јазик прават да се чувствувате како да сте влегле во вашите омилени папучи. Поголемата потпора за стапалото, поширокото предно стапало, средниот ѓон од пена и сигурната потпора за глуждот обезбедуваат совршено вклопување. Бидете смели, смели и спонтани и изразете го сопствениот став во елегантната силуета на овој модел.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Јазиче за повлекување
 • Плиток профил
 • Дополнителен сет на врвки
 • Гумен ѓон Nike Grind и Waffle

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер DQ5733-272
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.423 MKD
  Заштеда 30%
  4.890 MKD
  Големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер DQ5733-633
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.423 MKD
  Заштеда 30%
  4.890 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер BV4126-609
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.863 MKD
  Заштеда 30%
  4.090 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер DR4973-334
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DH0531-001
  10.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DD8959-103
  8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ2530-300
  6.790 MKD
  Големина
  10
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DV3808-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5