на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Puma Патики Ca Pro Glitch
Puma Патики Ca Pro Glitch
Puma Патики Ca Pro Glitch
Puma Патики Ca Pro Glitch
Puma Патики Ca Pro Glitch
Puma Патики Ca Pro Glitch
Puma Патики Ca Pro Glitch
Puma Патики Ca Pro Glitch
Puma Патики Ca Pro Glitch
Puma Патики Ca Pro Glitch
Puma

Puma Патики Ca Pro Glitch

Код на производ: 390681-01
Prosečna ocena:
6.790 MKD
6.790 MKD
5.093 MKD
Заштеда: 1.697 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 42.5
 • 43
 • 44
 • 44.5
 • 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Машките lifestyle патики Puma CA Pro Glitch се модерни и стилски патики кои обезбедуваат удобност и стил во едно. Овој модел комбинира квалитетна кожа со текстилни панели, создавајќи интересен и софистициран изглед. Горниот дел на патиките е прозрачен и удобен, обезбедувајќи свежина при носење. Плочата од гумениот ѓон обезбедува издржливост и добро држење на различни површини. Со дискретно лого на Puma и модерни детали, овие патики се совршен избор за секој кој сака да го истакне својот урбан стил и да ужива во удобноста за време на секојдневните активности.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон
 • Лого Puma
 • Врвки
 • Кожен горен дел

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд Puma
  Возраст За возрасни

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Димитар
  Димитар
  18.04.2024. 16:04

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 534376-76
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.423 MKD
  Заштеда 30%
  4.890 MKD
  Големина
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 380190-03
  5.262 MKD
  Заштеда 15%
  6.190 MKD
  Големина
  40.5
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 395936-01
  6.792 MKD
  Заштеда 15%
  7.990 MKD
  Големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 396464-01
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  5.490 MKD
  Големина
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46