на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики SUPERSTAR
Патики SUPERSTAR
Патики SUPERSTAR
Патики SUPERSTAR
Патики SUPERSTAR
Патики SUPERSTAR
Патики SUPERSTAR
Патики SUPERSTAR
Патики SUPERSTAR
Патики SUPERSTAR

Патики SUPERSTAR

Код на производ: HQ4289
Šifra proizvođača: MDB80
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas Superstar е детска lifestyle патика за бебиња која првично беше дизајнирана за кошарка, а потоа прерасна во урбана модна легенда. Го зедовме најдоброто од минатото и го ставивме во овие модерни патики. Познатите три риги и прсти - школка се класици што ги знаете и ги сакате долго време. Забавниот цветен принт и пастелите даваат свеж, разновиден секојдневен изглед. Еластичните врвки и велкро ремените обезбедуваат добро вклопување и го олеснуваат ставањето и вадењето. Направен од низа рециклирани материјали, овој врв има најмалку 50% рециклирана содржина. Гумениот ѓон е еластичен и издржлив на различни површини и обезбедува издржливо влечење во повеќе насоки, што е исклучително добро за бебињата кои учат да одат. Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за бебиња
 • Синтетичка кожа во горниот дел
 • Гумен дел како школка околу прстите
 • Најмалку 50% рециклирана содржина во горниот дел
 • Цветен принт
 • Еластични врвки и велкро
 • Три ленти
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За девојчиња
  Боја Бела
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер CZ2570-272
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.123 MKD
  Заштеда 30%
  5.890 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер CZ2570-334
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.053 MKD
  Заштеда 30%
  5.790 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DJ5911-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.373 MKD
  Заштеда 30%
  3.390 MKD
  Големина
  L
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 45C593-A0W
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.316 MKD
  Заштеда 60%
  3.290 MKD
  Големина
  L
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер FD2979-450
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.263 MKD
  Заштеда 30%
  6.090 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DX5071-623
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 20%
  3.490 MKD
  Големина
  L
  M

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD8780-181
  Цена 7.590 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 302315L-SMLT
  Цена 3.690 MKD
  Големина
  33
  35
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 100075120
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  Цена 3.003 MKD
  Заштеда 30%
  4.290 MKD
  Големина
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DV3607-103
  Цена 5.094 MKD
  Заштеда 40%
  8.490 MKD
  Големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики FU7712
  Prosecna ocena:
  glas
  10
  glasa
  10
  adidas SUPERSTAR се унисекс детски патики со ретро изглед, наменети за секојдневно носе...
  Цена 3.351 MKD
  Заштеда 30%
  4.788 MKD
  Големина
  3
  4
  4-
  5
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики EF5398
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  Цена 3.910 MKD
  Заштеда 20%
  4.888 MKD
  Големина
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-