на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas Патики SUPERSTAR
adidas

adidas Патики SUPERSTAR

Код на производ: HQ4346
Šifra proizvođača: MDD93
4.688 MKD
4.688 MKD
3.282 MKD
Заштеда: 1.406 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Superstar се детски lifestyle патики за јуниори кои остануваат верни на познатиот иконски изглед. аdidas Superstar патиките се прикажуваат во филмови, музички спотови и модни настани повеќе од 50 години. Со шарени детали кои прикажуваат спектар на бои во зависност од аголот на светлината, ќе блескате каде и да одите. Патики со низок профил со класични врвки и перфорирани познати три линии. Влошката OrthoLite® додава удобност и обезбедува добро амортизирање. Гумениот дел кај прстите и препознатливиот гумен ѓон остануваат верни на автентичниот стил на патиките adidas Superstar. Горниот дел од синтетичка кожа ја зголемува издржливоста и издржливоста на овие патики. Гумениот ѓон е отпорен и издржлив на различни површини и обезбедува исклучителна повеќенасочна влечна сила.
Спецификација:

 • Детски патики – lifestyle
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Гумен дел од обвивката околу прстите
 • Врвки
 • Плиток профил
 • OrthoLite® влошка
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст Мали деца
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IN4744
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.088 MKD
  Големина
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер GN8451
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.952 MKD
  Заштеда 30%
  2.788 MKD
  Големина
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  170
  176
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HF7578
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.028 MKD
  Заштеда 45%
  3.688 MKD
  Големина
  134
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IT7307
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.162 MKD
  Заштеда 30%
  3.088 MKD
  Големина
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176

  слични производи