на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Huarache
Nike Патики Air Huarache
Nike Патики Air Huarache
Nike Патики Air Huarache
Nike Патики Air Huarache
Nike Патики Air Huarache
Nike Патики Air Huarache
Nike Патики Air Huarache
Nike Патики Air Huarache
Nike Патики Air Huarache
Nike

Nike Патики Air Huarache

Код на производ: DH4439-110
9.190 MKD
5.514 MKD
5.514 MKD
Заштеда: 3.676 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 7 38 24
 • 8 39 25
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

Nike Air Huarache се женски lifestyle патики кои комбинираат класика и модерни детали. Овие патики првично беа направени за трчање, но сега со нови модерни детали станаа патики за секој ден и секоја пригода. Горниот дел е изработен од кожа со елементи од неопренови и нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време ја обезбедува потребната цврстина. Мрежестите делови, особено околу прстите, ја обезбедуваат потребната вентилација и ги одржуваат стапалата свежи наутро. Патиките се со плиток профил со класични врвки со променлива ширина. Плишаниот среден ѓон од пена обезбедува одлично амортизирање и додава удобност. Логото на Nike на иконскиот дел околу петицата јасно покажува во кој спортски бренд најмногу верувате. Издржливиот и флексибилен гумен ѓон обезбедува одлично држење на сите површини. Безвременската форма на овие патики е форма која ја препознавате и ја сакате, па нема причина да не ги носите овие патики секој ден, цел ден.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Горен дел од кожа, мрежа и елементи од неопренови
 • Класично поврзување со променлива ширина
 • Плиток профил
 • Среден ѓон од кадифен пена
 • Лого на Nike
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Бела
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ4458-277
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.114 MKD
  Заштеда 40%
  5.190 MKD
  Големина
  L
  M
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Дуксер DQ5860-832
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.694 MKD
  Заштеда 40%
  4.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер CW4298-334
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.733 MKD
  Заштеда 30%
  8.190 MKD
  Големина
  L
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер CW4298-602
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.914 MKD
  Заштеда 40%
  8.190 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DQ5761-010
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.514 MKD
  Заштеда 40%
  4.190 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Дуксер DQ5860-225
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.694 MKD
  Заштеда 40%
  4.490 MKD
  Големина
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DN1430-105
  Цена 8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики AR3566-002
  Цена 11.490 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики FB2348-202
  Цена 8.790 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DC9486-103
  Цена 8.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DV3808-106
  Цена 6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD9864-500
  Цена 5.514 MKD
  Заштеда 40%
  9.190 MKD
  Големина
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5