на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Converse Патики Run Star Hike
Converse Патики Run Star Hike
Converse Патики Run Star Hike
Converse Патики Run Star Hike
Converse Патики Run Star Hike
Converse Патики Run Star Hike
Converse Патики Run Star Hike
Converse Патики Run Star Hike
Converse

Converse Патики Run Star Hike

Код на производ: A05192C
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Converse
Боја Розе
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A08789C
Цена 5.190 MKD
Големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A09112C
Цена 5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
Големина
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A09214C
Цена 5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
Големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A04704C
Цена 6.153 MKD
Заштеда 30%
8.790 MKD
Големина
4
4.5
5
5.5
6
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A04689C
Prosecna ocena:
glas
2
glasa
2
Цена 4.392 MKD
Заштеда 20%
5.490 MKD
Големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A03552C
Цена 5.243 MKD
Заштеда 30%
7.490 MKD
Големина
4
4.5
5
5.5
6
7
8