на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Blazer Low Platform
Nike Патики Blazer Low Platform
Nike Патики Blazer Low Platform
Nike Патики Blazer Low Platform
Nike Патики Blazer Low Platform
Nike Патики Blazer Low Platform
Nike Патики Blazer Low Platform
Nike Патики Blazer Low Platform
Nike Патики Blazer Low Platform
Nike Патики Blazer Low Platform
Nike

Nike Патики Blazer Low Platform

Код на производ: DJ0292-103
Prosečna ocena:
6.890 MKD
5.512 MKD
5.512 MKD
Заштеда: 1.378 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

Пофалени за својата едноставност и удобност, женските lifestyle патики на Nike Blazer со ниска платформа издигнуваат кошаркарска икона. Подигнатите средни и надворешни ѓонови нудат сигурен изглед на класичната силуета, додека горниот ги одржува елегантните пропорции на оригиналот. Ретро материјалите се комбинирани со ретро дизајн Swoosh и супер мек отвор за патики со низок профил за да се создаде задолжително парче кое се истакнува во секоја пригода. Подигнатиот среден/надворешен ѓон ви овозможува да чекорите со самодоверба, додека горниот ги одржува пропорциите што ги сакате од оригиналот. Страничните перфорации даваат можност за дишење. Вулканизирана конструкција ги спојува средниот и надворешниот ѓон за едноставен изглед кој е удобен и долготраен. Гумениот надворешен ѓон со шема од шевронен обезбедува издржливост и одлично држење.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од вистинска и синтетичка кожа
 • Гумен ѓон со дезен од шевронен

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Бела
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Andrejana
  Andrejana
  09.07.2024. 19:45
  Top patiki

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер CW4298-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.145 MKD
  Заштеда 50%
  8.290 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB4609-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.823 MKD
  Заштеда 30%
  6.890 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FN7698-386
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.294 MKD
  Заштеда 40%
  5.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DN1430-105
  Цена 8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики AR3566-002
  Цена 11.490 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики FB2348-202
  Цена 8.790 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DC9486-103
  Цена 8.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DV3808-106
  Цена 6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD9864-500
  Цена 5.514 MKD
  Заштеда 40%
  9.190 MKD
  Големина
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5