на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики Air Max 90 Se
Патики Air Max 90 Se
Патики Air Max 90 Se
Патики Air Max 90 Se
Патики Air Max 90 Se
Патики Air Max 90 Se
Патики Air Max 90 Se
Патики Air Max 90 Se

Патики Air Max 90 Se

Код на производ: DV2614-100
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

На листата на најпознатите и најбараните модели на Nike секако би се најдоа машките патики за животен стил Air Max 90 SE. Што ве движи? Дознајте во моделот на патики Air Max 90 SE додека шетате по улиците во удобност. Издржливиот текстилен горен дел и светлите детали „NIKE MOVING CO“ носат ефективен и долготрајни одличен стил. Мотивите на полжави на моделот носат естетика на отворено и ќе ве мотивираат да бидете активни. Ѓонот Waffle и единицата за воздух обезбедуваат препознатлива удобност во која ќе сакате да уживате секој ден. Значи, која е вашата следна станица?
Спецификација:

 • Машки патики
 • Плиток профил
 • Ѓон Waffle
 • Воздушна единица
 • Текстилен горен дел
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Лого на Nike Swoosh

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Боја Беж
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ4458-277
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.114 MKD
  Заштеда 40%
  5.190 MKD
  Големина
  L
  M
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HM2494
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.172 MKD
  Заштеда 40%
  5.288 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DV2563-800
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.472 MKD
  Заштеда 20%
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FZ4709-104
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.153 MKD
  Заштеда 30%
  8.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер JM5063-609
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.434 MKD
  Заштеда 40%
  7.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dot
  Дуксер DTA241M600-11
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.513 MKD
  Заштеда 30%
  3.590 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики U9060GRY
  Цена 11.590 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики M2002RBK
  Цена 9.390 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HF1939-100
  Цена 8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A08789C
  Цена 5.190 MKD
  Големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1201A173-131
  Цена 4.990 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1202A360-118
  Цена 5.290 MKD
  Големина
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5