на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики React Revision
Nike Патики React Revision
Nike Патики React Revision
Nike Патики React Revision
Nike Патики React Revision
Nike Патики React Revision
Nike Патики React Revision
Nike Патики React Revision
Nike Патики React Revision
Nike Патики React Revision
Nike Патики React Revision
Nike Патики React Revision
Nike Патики React Revision
Nike Патики React Revision
Nike

Nike Патики React Revision

Код на производ: DQ5188-001
9.890 MKD
5.934 MKD
5.934 MKD
Заштеда: 3.956 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

Nike React Revision женските патики ги доближуваат класичните спортски патики до парчињата кои се дел од урбаната мода. Можете да се наоѓата во канцеларија, продавница или забава, не е важно бидејќи тие ќе се вклопат во секоја комбинација. Nike React ве активира, а вие сами го одредувате темпото. Од удобната внатрешност и неверојатната REACT амортизација, револуционерните промени во вашиот избор го носат усовршеното наследство на Nike. Технологијата Nike REACT е лесна, издржлива пена која обезбедува сигурно вклопување. Плишаната, ниска крагна им дава елегантен изглед. Богатата мешавина на материјали на горниот дел, од прозрачната мрежа до кожата и синтетиката, обезбедува издржливост и удобност. Гумените панели во областите со големо абење го штитат и го прават ова парче носливо повеќе сезони. Зајакнувањето на петицата обезбедува стабилност и модерна естетика инспирирана од патиките Nike за трчање од минатите децении.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Крагна со низок профил
 • React технологија
 • Врвки
 • Горен дел: мрежа, кожа, синтетика, гума
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Црна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DH3041-609
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.863 MKD
  Заштеда 30%
  4.090 MKD
  Големина
  1X
  2X
  3X
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FV5311-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.190 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB4609-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.823 MKD
  Заштеда 30%
  6.890 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FN4164-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.274 MKD
  Заштеда 40%
  8.790 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FD1128-291
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.595 MKD
  Заштеда 50%
  5.190 MKD
  Големина
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DN1430-105
  Цена 8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики AR3566-002
  Цена 11.490 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики FB2348-202
  Цена 8.790 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DC9486-103
  Цена 8.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DV3808-106
  Цена 6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD9864-500
  Цена 5.514 MKD
  Заштеда 40%
  9.190 MKD
  Големина
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5