на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Huarache
Nike Патики Air Huarache
Nike Патики Air Huarache
Nike Патики Air Huarache
Nike Патики Air Huarache
Nike Патики Air Huarache
Nike

Nike Патики Air Huarache

Код на производ: DH4439-108
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Создадени да одговараат совршено на вашите стапала и дизајнирани за удобност, Nike Air Huarache женските lifestyle патики се враќаат на уличниот стил. Мазната кожа на горниот дел е комбинирана со супер прозрачна, совршено сјајна ткаенина. Плиткиот профил и нивната конструкција ги прават елегантни и удобни. Легендарното засилување на петицата и без брендирање го задржуваат оригиналниот тркачки стил од 90-тите. Првично дизајнирана за тркачки перформанси, единицата Air Max обезбедува мека, трајна удобност. Средниот ѓон од пена го подобрува пријатното чувство, а гумениот ѓон обезбедува издржливост и оптимално прилепување на површина.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Прзрачно горниште
 • Перфорација за дополнителна прозрачност
 • Air Max единица
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Бела
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер DQ5733-010
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.863 MKD
  Заштеда 30%
  4.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер CW4298-334
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.733 MKD
  Заштеда 30%
  8.190 MKD
  Големина
  L
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер BV4126-609
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.863 MKD
  Заштеда 30%
  4.090 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DH3041-609
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.863 MKD
  Заштеда 30%
  4.090 MKD
  Големина
  1X
  2X
  3X
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ5858-346
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.592 MKD
  Заштеда 20%
  4.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S

  слични производи