на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Waffle One
Nike Патики Waffle One
Nike Патики Waffle One
Nike Патики Waffle One
Nike Патики Waffle One
Nike Патики Waffle One
Nike Патики Waffle One
Nike Патики Waffle One
Nike Патики Waffle One
Nike Патики Waffle One
Nike

Nike Патики Waffle One

Код на производ: DX8958-100
7.790 MKD
7.790 MKD
4.674 MKD
Заштеда: 3.116 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 38.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Waffle One женските патики се дизајнирани за целодневна удобност бидејќи вашите стапала заслужуваат да чекорат ..по облаци”. Дизајнот го балансира сето она што го сакате кај традиционалните Nike патики за трчање со свежи иновации за модерен пресврт. Подобрениот ѓон обезбедува поддршка и одлично прилепување на површина. Горниот дел од мешан материјал вклучува мек синтетички велур и плетен текстил за прозрачност и флексибилност. Двослојниот среден ѓон ја задржува класичната waffle форма за супериорна удобност. Плиткиот профил додава елегантна нота, додека пластичното копче создава динамичен изглед кој класичните спортски патики ги класифицира како урбано парче. Рефлектирачките детали овозможуваат да се издвоите од толпата и да бидете забележани каде ѝ да се појавите.
Спецификација:

 • Женски патики - lifestyle
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Двослоен среден ѓон
 • Рефлектирачки детали
 • Состав на горниот дел: синтетика, текстил
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер DR4973-601
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB5110-133
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.952 MKD
  Заштеда 20%
  6.190 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер DR4973-334
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DM7006-030
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.053 MKD
  Заштеда 30%
  5.790 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CZ8338-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.353 MKD
  Заштеда 30%
  4.790 MKD
  Големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DH0531-001
  10.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DD8959-103
  8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ2530-300
  6.790 MKD
  Големина
  10
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DV3808-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5