на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Puma Патики Mayze
Puma Патики Mayze
Puma Патики Mayze
Puma Патики Mayze
Puma Патики Mayze
Puma Патики Mayze
Puma Патики Mayze
Puma Патики Mayze
Puma Патики Mayze
Puma Патики Mayze
Puma

Puma Патики Mayze

Код на производ: 380784-01
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Истакнете го вашиот уникатен стил во Puma Mayze женските lifestyle патики. Инспирирани од уличниот дизајн, овие патики имаат слоевит гумен ѓон кој зрачи со модерен, остар стил. Нивниот горен дел од велур е издржлив и лесен за одржување. Зајакнувањето на петицата и средниот ѓон се направени на посебен начин. Искомбинирајте ги овие патики со вашите омилени фармерки и едноставна бела маичка и блеснете каде и да се појавите. Интересниот Puma cat принт ќе привлече љубопитни погледи.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Горен дел од кожа и велур
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд Puma
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 673085-01
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.213 MKD
  Заштеда 30%
  4.590 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 535684-99
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.653 MKD
  Заштеда 30%
  3.790 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 535642-01
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.213 MKD
  Заштеда 30%
  4.590 MKD
  Големина
  M
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 387213-01
  3.843 MKD
  Заштеда 30%
  5.490 MKD
  Големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 384363-04
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  Големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  41
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 389861-01
  5.173 MKD
  Заштеда 30%
  7.390 MKD
  Големина
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  41
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 386273-01
  5.543 MKD
  Заштеда 25%
  7.390 MKD
  Големина
  35.5
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  42