на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Huarache Csp
Nike Патики Huarache Csp
Nike Патики Huarache Csp
Nike Патики Huarache Csp
Nike Патики Huarache Csp
Nike Патики Huarache Csp
Nike Патики Huarache Csp
Nike Патики Huarache Csp
Nike Патики Huarache Csp
Nike Патики Huarache Csp
Nike

Nike Патики Huarache Csp

Код на производ: DO6720-100
7.990 MKD
7.990 MKD
6.392 MKD
Заштеда: 1.598 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

Дизајнирани за удобност, женските патики Nike Air Huarache Run се непогрешлив избор во секоја уличен стил комбинација. Мазната кожа на горниот дел е комбинирана со дише, совршено сјајна ткаенина слична на неопренови. Иконското засилување во пределот на петицата со врежано лого со букви го задржува оригиналниот стил на тркање од 90-тите. Првично направен за тркачки перформанси, единицата Air Max обезбедува чувство на мека удобност. Средниот ѓон од пена придонесува за удобност, а гумениот ѓон обезбедува издржливост и добро држење. Зграпчете го вашиот пар и освојте ги градските улици во Nike Air Huarache Run.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Горен дел: природна кожа, синтетичка, текстил
 • Среден ѓон од пена
 • Единица за воздух Air Max
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Бела
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ4458-277
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.114 MKD
  Заштеда 40%
  5.190 MKD
  Големина
  L
  M
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CZ8338-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.353 MKD
  Заштеда 30%
  4.790 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Дуксер FB8338-328
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.032 MKD
  Заштеда 20%
  8.790 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер DQ5733-010
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.863 MKD
  Заштеда 30%
  4.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи