на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики Terrex Hikster
Патики Terrex Hikster
Патики Terrex Hikster
Патики Terrex Hikster

Патики Terrex Hikster

Код на производ: FZ3000
Šifra proizvođača: KYO26
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas TERREX HIKSTER женските патики го комбинираат удобно чувство со супериорното држење и поддршка на патеката. Истражете го градот. Проверете ги сите патеки и одберете ја онаа што најмногу ви се допаѓа. Кожниот горен дел е лесен за оддржување додека EVA средниот ѓон ви нуди оптимална удобност во текот на целиот ден.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Кожен горен дел
 • EVA среден ѓон
 • Traxion ѓон
 • Боја: Бела

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Колекција Sportswear
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IA6429
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.213 MKD
  Заштеда 40%
  3.688 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер IM9408
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер JCSA222023-237
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.714 MKD
  Заштеда 40%
  6.190 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Спреј 3191203
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  553 MKD
  Заштеда 30%
  790 MKD
  Големина
  NS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:14
  Дуксер FB7921-113
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.153 MKD
  Заштеда 30%
  8.790 MKD
  Големина
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики U327WGA
  8.690 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики U327WRB
  7.490 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики MT580ADB
  9.290 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики U327WGC
  8.690 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DV7413-002
  9.032 MKD
  Заштеда 20%
  11.290 MKD
  Големина
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DR0157-300
  10.232 MKD
  Заштеда 20%
  12.790 MKD
  Големина
  7
  8
  8.5
  9