на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Puma Патики Cruise Rider
Puma Патики Cruise Rider
Puma Патики Cruise Rider
Puma Патики Cruise Rider
Puma Патики Cruise Rider
Puma Патики Cruise Rider
Puma Патики Cruise Rider
Puma Патики Cruise Rider
Puma Патики Cruise Rider
Puma Патики Cruise Rider
Puma

Puma Патики Cruise Rider

Код на производ: 375072-06
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

PUMA Cruise Rider се женски патики. Модел кој е чекор понапред од другите поради својот смел дизајн. Динамичната комбинација на материјали, агресивниот ѓон и colorblock деталите го ставаат фокусот на автентичноста. Средниот ѓон од пена доаѓа во форма на крената платформа која ви обезбедува енергија за удобно движење. Горниот дел е изработен од мешавина на мрежест материјал, најлон и слоеви од велур, додека ѓонот е изработен од издржлива гума. Секогаш бидете еден чекор понапред во патиките PUMA Cruise Rider.
Спецификација:

 • Горен дел: најлон, велур
 • IMEVA пена
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд Puma
  Возраст За возрасни

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Ceca
  Ceca
  04.03.2023. 14:12
  Najdobri

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 673085-01
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.213 MKD
  Заштеда 30%
  4.590 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 535684-99
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.653 MKD
  Заштеда 30%
  3.790 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 535642-01
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.213 MKD
  Заштеда 30%
  4.590 MKD
  Големина
  M
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 387213-01
  3.843 MKD
  Заштеда 30%
  5.490 MKD
  Големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 384363-04
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  Големина
  36
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  41
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 389861-01
  5.173 MKD
  Заштеда 30%
  7.390 MKD
  Големина
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  40
  40.5
  41
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 386273-01
  5.543 MKD
  Заштеда 25%
  7.390 MKD
  Големина
  35.5
  37.5
  38
  38.5
  39
  40