на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики ZX 2K BOOST PURE W
adidas Патики ZX 2K BOOST PURE W
adidas Патики ZX 2K BOOST PURE W
adidas Патики ZX 2K BOOST PURE W
adidas Патики ZX 2K BOOST PURE W
adidas Патики ZX 2K BOOST PURE W
adidas Патики ZX 2K BOOST PURE W
adidas Патики ZX 2K BOOST PURE W
adidas Патики ZX 2K BOOST PURE W
adidas Патики ZX 2K BOOST PURE W
adidas

adidas Патики ZX 2K BOOST PURE W

Код на производ: GZ7875
Šifra proizvođača: LSR88
8.588 MKD
8.588 MKD
4.723 MKD
Заштеда: 3.865 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37 1/3
 • 38
 • 39 1/3
 • 41 1/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas ZX 2K BOOST PURE  женски патики се tech - инспирирани кои ви даваат енергичнa амортизација.

Во 80-те, патиките за трчање adidas ZX се појавија на тркачката сцена и тргнаа директно во иднината. Истото се случува и со денешните женски патики adidas ZX 2K BOOST PURE.

Удобни. Гумениот ѓон ви овозможува одлична прилагодливост, за да можете да се движите преку ден без двоумење.

Овој производ е направен од рециклирани материјали како дел од желбата на adidas да го намали пластичниот отпад.

20% од парчињата што се користат за горниот дел се направени од минимум 50% рециклирана содржина.

Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел - текстил
 • Постава - текстил
 • OrthoLite влошка
 • Boost среден ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: Бела
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IR5975
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.372 MKD
Заштеда 30%
3.388 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IM9821
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.150 MKD
Заштеда 20%
5.188 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IC5236
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.702 MKD
Заштеда 30%
5.288 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер IP0614
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.212 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер HL9311
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.988 MKD
Големина
34
36

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ9840
5.541 MKD
Заштеда 25%
7.388 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики IG2577
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
7