на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики React Live
Nike Патики React Live
Nike Патики React Live
Nike Патики React Live
Nike

Nike Патики React Live

Код на производ: CW1622-003
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike React Live BG се детски lifestyle патики кои ја менуваат перцепцијата за класичен стил и удобност.

Тие се голема поддршка за вашите нозе за време на активен ден и како такви се подготвени да одговорат на сите предизвици.

Проткаени се со супериорна удобност и смели, футуристички линии за дизајн кој никого не остава рамнодушен.

Направени се од лесни текстилни материјали во горниот дел и пената Nike React во средниот ѓон за целосна удобност.

Енергични и привлечни, овие патики ќе им овозможат најдобри перформанси на вашите нозе за време на целодневно носење.

Спецификации:

  • Горен дел: текстил
  • Иновативен систем за врзување
  • Зајакнување кај прстите
  • React пена за удобност
  • Гумен ѓон
  • Код на производ: CW1622-003
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За момчиња
Бренд Nike
Возраст За тинејџери
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер BV3699-010
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.163 MKD
Заштеда 30%
3.090 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DD8637-010
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.653 MKD
Заштеда 30%
3.790 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Дуксер FD3285-222
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.090 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CU9223-063
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.418 MKD
Заштеда 25%
5.890 MKD
Големина
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 95C881-023
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.863 MKD
Заштеда 30%
4.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 95C784-023
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.093 MKD
Заштеда 30%
2.990 MKD
Големина
L
M
S
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики FV5948-102
6.790 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CT3839-110
6.890 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0367-001
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
Големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CT3839-103
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
Големина
4.5Y
5.5Y
5Y
7Y