на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok

Reebok Патики Classic Legacy

Код на производ: FZ2906
6.190 MKD
6.190 MKD
4.952 MKD
Заштеда: 1.238 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 7 37.5 24
  • 8.5 39 25.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

Reebok Classic Legacy се женски патики кои претставуваат комбинација на удобност и ретро стил. Овој модел е инспириран од дизајнот на патики за трчање. Масивниот ѓон ја обезбедува ногата со потребната поддршка и ѝ дава препознатлив изглед. Горниот дел со мрежа е надополнет со најлонски и велур делови што ги прават овие женски патики особено привлечни. Јазикот има слој од пена за дополнителна удобност, но исто така се истакнува и како автентичен ретро детал. Средниот ѓон со пена EVA го прави секој ваш чекор удобен. Издвоите се од останатите во овие женски Reebok патики.

Спецификации:

  • Женски патики
  • Плиток профил / врзување
  • Гумен ѓон
  • EVA среден ѓон
  • Боја: розова, бела
  • Код на производот: FZ2906
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Reebok
Боја Портокалова
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GY0957
3.843 MKD
Заштеда 30%
5.490 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.294 MKD
Заштеда 40%
5.490 MKD
Големина
10
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.745 MKD
Заштеда 50%
5.490 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5