на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR W
adidas Патики SUPERSTAR W
adidas Патики SUPERSTAR W
adidas Патики SUPERSTAR W
adidas Патики SUPERSTAR W
adidas Патики SUPERSTAR W
adidas Патики SUPERSTAR W
adidas Патики SUPERSTAR W
adidas Патики SUPERSTAR W
adidas Патики SUPERSTAR W
adidas

adidas Патики SUPERSTAR W

Код на производ: FX7483
Šifra proizvođača: LDR55
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas SUPERSTAR се женски патики за секој ден кои можете да ги носите за секоја пригода и да се прилагодат на различни стилови на облекување.

Овој модел се издигна од легендарниот класичен SUPERSTAR модел.

Модел кој го обожаваат фановите ширум светот веќе 50 години, ги надминува границите и одговара на сите тешки предизвици.

Тие првично беа направени за кошаркари во 70-тите години на минатиот век, а денес тие претставуваат животен стил за сите љубители на уличната мода.

Тие се потполно автентични, со препознатливите линии на adidas на страна.

Тие се многу удобни, а благодарение на едноставниот дизајн, лесно се вклопуваат со сите комбинации на облека.

Вашата самодоверба и автентичен спортски стил секогаш треба да бидат во прв план.

 Спецификации:

  • Женски патики

  • Плиток модел

  • Врзување

  • Горен дел: вистинска кожа

  • Гумен ѓон

  • Боја: бела, златна

  • Шифра на артикл: FX7483

карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IC5576
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.372 MKD
Заштеда 35%
5.188 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер H15823
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.930 MKD
Заштеда 55%
4.288 MKD
Големина
36
38
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер H20410
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.200 MKD
Заштеда 55%
4.888 MKD
Големина
34
36
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IB5913
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.792 MKD
Заштеда 30%
3.988 MKD
Големина
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ9840
5.541 MKD
Заштеда 25%
7.388 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики IG2577
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
7