на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Juicy Couture Папучи DONNA DIAMANTE SLIDE
Juicy Couture Папучи DONNA DIAMANTE SLIDE
Juicy Couture Папучи DONNA DIAMANTE SLIDE
Juicy Couture Папучи DONNA DIAMANTE SLIDE
Juicy Couture Папучи DONNA DIAMANTE SLIDE
Juicy Couture Папучи DONNA DIAMANTE SLIDE
Juicy Couture

Juicy Couture Папучи DONNA DIAMANTE SLIDE

Код на производ: JCFYL222054-246
3.690 MKD
3.690 MKD
2.952 MKD
Заштеда: 738 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 5 38
  • 6 39
  • 7 40
  • 8 41
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Папучи
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Juicy Couture
Боја Беж
ПроизведувачJuicy Couture Inc. , 12723 Wentworth St, Arleta, CA 91331, USA
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорц JCWH121001-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица JCSS122042-117
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.795 MKD
Заштеда 50%
3.590 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица JCCCT123812-117
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.032 MKD
Заштеда 20%
3.790 MKD
Големина
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Папучи CN9677-008
1.832 MKD
Заштеда 20%
2.290 MKD
Големина
5
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Папучи CN9677-003
1.592 MKD
Заштеда 20%
1.990 MKD
Големина
10
6
7
8
9