на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Crocs Папучи CRUSH SLIDE
Crocs Папучи CRUSH SLIDE
Crocs Папучи CRUSH SLIDE
Crocs Папучи CRUSH SLIDE
Crocs Папучи CRUSH SLIDE
Crocs Папучи CRUSH SLIDE
Crocs Папучи CRUSH SLIDE
Crocs Папучи CRUSH SLIDE
Crocs

Crocs Папучи CRUSH SLIDE

Код на производ: 208731-2Y2
3.390 MKD
3.390 MKD
3.390 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • M5/W7 37-38 23
  • M6/W8 38-39 24
  • M7/W9 39-40 25
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Папучи
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Crocs
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи DR8882-600
2.145 MKD
Заштеда 50%
4.290 MKD
Големина
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи DR8882-100
2.145 MKD
Заштеда 50%
4.290 MKD
Големина
6
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Папучи CN9677-008
2.290 MKD
Големина
5
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Папучи CN9677-003
1.990 MKD
Големина
10
6
7
8
9