на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Папучи ADILETTE W
adidas Папучи ADILETTE W
adidas Папучи ADILETTE W
adidas Папучи ADILETTE W
adidas Папучи ADILETTE W
adidas Папучи ADILETTE W
adidas Папучи ADILETTE W
adidas Папучи ADILETTE W
adidas Папучи ADILETTE W
adidas Папучи ADILETTE W
adidas

adidas Папучи ADILETTE W

Код на производ: IE3050
Šifra proizvođača: LZC79
2.788 MKD
2.788 MKD
2.509 MKD
Заштеда: 279 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 48.5
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Папучи
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица IP0662
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.699 MKD
Заштеда 10%
1.888 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица IR9534
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.699 MKD
Заштеда 10%
1.888 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица IJ7781
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.910 MKD
Заштеда 20%
2.388 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.239 MKD
Заштеда 10%
2.488 MKD
Големина
M
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи FQ1597-600
2.421 MKD
Заштеда 10%
2.690 MKD
Големина
4Y
5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи FD4116-001
3.141 MKD
Заштеда 10%
3.490 MKD
Големина
10
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи DX4816-001
3.141 MKD
Заштеда 10%
3.490 MKD
Големина
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи IF3680
2.239 MKD
Заштеда 10%
2.488 MKD
Големина
10
11
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи FQ1598-600
2.781 MKD
Заштеда 10%
3.090 MKD
Големина
10
11
12
13
7
8
9