на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Папучи Adilette 22
adidas Папучи Adilette 22
adidas Папучи Adilette 22
adidas Папучи Adilette 22
adidas Папучи Adilette 22
adidas Папучи Adilette 22
adidas Папучи Adilette 22
adidas Папучи Adilette 22
adidas Папучи Adilette 22
adidas Папучи Adilette 22
adidas

adidas Папучи Adilette 22

Код на производ: IG8264
Šifra proizvođača: MCV49
3.988 MKD
3.988 MKD
3.589 MKD
Заштеда: 399 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35.5
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adilette 22 се женски lifestyle папучи направени во соработка со природата. Оваа свежа верзија на иконските папучи се одликува со футуристички дизајн инспириран од 3D топографијата. Тие се дизајнирани да се движат низ животот со вас, без разлика каде живеете. Овие папучи се направени од природни и обновливи материјали како дел од нашето патување кон дизајнирање за ограничени ресурси и помагање да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација:

 • Regular fit
 • Синтетички горен дел
 • Синтетичка постава
 • Синтетички ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.239 MKD
  Заштеда 10%
  2.488 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица IP0666
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.699 MKD
  Заштеда 10%
  1.888 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица IR5926
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.519 MKD
  Заштеда 10%
  1.688 MKD
  Големина
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи FQ1597-600
  2.421 MKD
  Заштеда 10%
  2.690 MKD
  Големина
  4Y
  5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи FD4116-001
  3.141 MKD
  Заштеда 10%
  3.490 MKD
  Големина
  10
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи DX4816-001
  3.141 MKD
  Заштеда 10%
  3.490 MKD
  Големина
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Папучи IF3680
  2.239 MKD
  Заштеда 10%
  2.488 MKD
  Големина
  10
  11
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Папучи FQ1598-600
  2.781 MKD
  Заштеда 10%
  3.090 MKD
  Големина
  10
  11
  12
  7
  8
  9