на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Папучи Adilette 22
adidas Папучи Adilette 22
adidas Папучи Adilette 22
adidas Папучи Adilette 22
adidas Папучи Adilette 22
adidas Папучи Adilette 22
adidas Папучи Adilette 22
adidas Папучи Adilette 22
adidas Папучи Adilette 22
adidas Папучи Adilette 22
adidas

adidas Папучи Adilette 22

Код на производ: IF3568
Šifra proizvođača: MCV49
3.988 MKD
3.988 MKD
3.988 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35.5
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Adilette 22 се женски lifestyle папучи направени во соработка со природата. Оваа свежа верзија на иконските папучи се одликува со футуристички дизајн инспириран од 3D топографијата. Тие се дизајнирани да се движат низ животот со вас, без разлика каде живеете. Овие папучи се направени од природни и обновливи материјали како дел од нашето патување кон дизајнирање за ограничени ресурси и помагање да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација:

 • Regular fit
 • Синтетички горен дел
 • Синтетичка постава
 • Синтетички ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица HK9637
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.252 MKD
  Заштеда 30%
  1.788 MKD
  Големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица GN2896
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.227 MKD
  Заштеда 35%
  1.888 MKD
  Големина
  34
  36
  38

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Папучи FQ1598-600
  3.090 MKD
  Големина
  10
  11
  12
  13
  7
  8
  9