на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица G NSW SS TOP JSY LBR
Nike Маица G NSW SS TOP JSY LBR
Nike Маица G NSW SS TOP JSY LBR
Nike Маица G NSW SS TOP JSY LBR
Nike Маица G NSW SS TOP JSY LBR
Nike Маица G NSW SS TOP JSY LBR
Nike

Nike Маица G NSW SS TOP JSY LBR

Код на производ: FN8589-019
2.390 MKD
2.390 MKD
2.390 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L 12-13г.
  • M 11-12г.
  • S 9-10г.
  • XL 14-15г.
  • XS 7-8г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За девојчиња
Возраст За тинејџери
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DV3607-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.153 MKD
Заштеда 30%
8.790 MKD
Големина
5.5Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD8780-181
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.590 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BQ5671-602
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.890 MKD
Големина
5Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет FB5064-324
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
973 MKD
Заштеда 30%
1.390 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка CU8374-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.190 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики 943345-117
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.090 MKD
Големина
5Y
6Y
7Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DD6876-101
Цена 1.790 MKD
Големина
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CHA221G805-80
Цена 790 MKD
Големина
2XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 45C197-P3R
Цена 1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
Големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 45C197-001
Цена 1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 45B267-001
Цена 952 MKD
Заштеда 20%
1.190 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 36K604-001
Цена 952 MKD
Заштеда 20%
1.190 MKD
Големина
6