на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица U NSW TEE HEART AND SOLE
Nike Маица U NSW TEE HEART AND SOLE
Nike Маица U NSW TEE HEART AND SOLE
Nike Маица U NSW TEE HEART AND SOLE
Nike Маица U NSW TEE HEART AND SOLE
Nike Маица U NSW TEE HEART AND SOLE
Nike Маица U NSW TEE HEART AND SOLE
Nike Маица U NSW TEE HEART AND SOLE
Nike

Nike Маица U NSW TEE HEART AND SOLE

Код на производ: FQ3779-100
2.390 MKD
2.390 MKD
2.390 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • M M
  • S S
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Kачкет 943092-294
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.390 MKD
Големина
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DZ2628-102
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.190 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет CW6410-687
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.374 MKD
Заштеда 40%
2.290 MKD
Големина
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет DV3165-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
Големина
L/XL
M/L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Kачкет FB5372-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.690 MKD
Големина
L/XL
M/L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Kачкет 943092-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.112 MKD
Заштеда 20%
1.390 MKD

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FZ5168-100
Цена 1.690 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FZ5168-010
Цена 1.690 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица BZA241U801-81
Цена 1.183 MKD
Заштеда 30%
1.690 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица BZA241U801-10
Цена 1.183 MKD
Заштеда 30%
1.690 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица BZA241U802-10
Prosecna ocena:
glas
2
glasa
2
Цена 1.183 MKD
Заштеда 30%
1.690 MKD
Големина
2XL
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица BZA241U802-01
Цена 1.183 MKD
Заштеда 30%
1.690 MKD
Големина
L
M
S
XL