на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

The North Face Маица Biner Graphic 2
The North Face Маица Biner Graphic 2
The North Face Маица Biner Graphic 2
The North Face Маица Biner Graphic 2
The North Face

The North Face Маица Biner Graphic 2

Код на производ: NF0A7R4JFN41
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

The North Face Biner Graphic 2 е машка lifestyle маица со класичен стил и препознатлива удобност. Пријатната памучна ткаенина обезбедува чувство на пријатност и удобност, што ќе ви го разубави секој ден. Оваа маичка е идеална за лежерни комбинации и топли денови, лесно ќе се вклопи во вашиот стил на облекување, бидејќи лесно може да се комбинира со други парчиња облека. Големото лого The North Face® на предната страна на маицата, како и помалото лого на задната страна и даваат препознатлив изглед на маицата.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Standard fit
 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Лого на TNF
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Бренд The North Face
  Боја Бела
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Маица DO7392-325
  Цена 2.690 MKD
  Големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FV4230-361
  Цена 2.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FQ7995-100
  Цена 1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FN8589-019
  Цена 2.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Маица FD4149-440
  Цена 2.390 MKD
  Големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FQ3779-100
  Цена 2.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S