на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Buzz Маица Bear
Buzz Маица Bear
Buzz Маица Bear
Buzz Маица Bear
Buzz Маица Bear
Buzz Маица Bear
Buzz Маица Bear
Buzz Маица Bear
Buzz Маица Bear
Buzz Маица Bear
Buzz Маица Bear
Buzz Маица Bear
Buzz Маица Bear
Buzz Маица Bear
Buzz

Buzz Маица Bear

Код на производ: BZA231U801-10
1.590 MKD
1.590 MKD
954 MKD
Заштеда: 636 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Унисекс lifestyle маицата BUZZ BEAR е безвременска класика која се вклопува во приказната за урбаниот начин на живот и облекување. Изработена е од лесен, удобен и пријатен памук кој дава исклучителна удобност во контакт со вашата кожа и ќе ви овозможи слободно и непречено движење. Маицата е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето и го продолжува нејзиниот век. На предната страна е масивна, интересна BUZZ графика која ја зголемува естетиката и го зголемува бројот на комбинации на облека. Маичката лесно се вклопува во секој стил, па облечете ја и препуштете се на летните авантури.
Спецификација:

 • Uniseks lifestyle маица
 • Краток ракав
 • Засилена јака
 • Состав: 100% памук
 • BUZZ графика

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол Unisex
  Бренд Buzz
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  слични производи