на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Buzz Маица Frenchie
Buzz Маица Frenchie
Buzz Маица Frenchie
Buzz Маица Frenchie
Buzz Маица Frenchie
Buzz Маица Frenchie
Buzz Маица Frenchie
Buzz Маица Frenchie
Buzz Маица Frenchie
Buzz Маица Frenchie
Buzz Маица Frenchie
Buzz Маица Frenchie
Buzz Маица Frenchie
Buzz Маица Frenchie
Buzz

Buzz Маица Frenchie

Код на производ: BZA231U806-10
1.590 MKD
1.590 MKD
954 MKD
Заштеда: 636 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

BUZZ FRENCHIE е унисекс lifestyle маица е безвременска класика, која ќе ви овозможи целодневна удобност и удобност. Изработена е од лесен, удобен и мек памук која дава исклучителна удобност при контакт со вашата кожа и ќе ви овозможи слободно и непречено движење. Маицата е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето и го продолжува нејзиниот век. На предната страна е масивна, колоритна BUZZ графика, која ја зголемува естетиката и го зголемува бројот на комбинации на облека. Маичката лесно се вклопува во вашиот спортско-урбан стил, па облечете ја и препуштете се на летните авантури.
Спецификација:

 • Женска lifestyle маица
 • Краток ракав
 • Засилена јака
 • Состав: 100% памук
 • Шарена BUZZ графика

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Пол Unisex
  Бренд Buzz
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  слични производи